eller
UMUR BASIM, BU YIL DA Ä°SO 500’DE
Blog Category 8 sene ago Yorum Yapılmamış

Basım sektörünün lideri Umur Basım, İSO tarafından yayınlanan Türkiye’nin en büyük ilk 500 sanayi kuruluşu çalışmasında genel sıralamada 481. sırada yer aldı.

İstanbul Sanayi Odası (İSO) ‘Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu’ 2012 yılı raporunu açıkladı. Buna göre; Umur Basım, Türkiye’nin 481. büyük sanayi şirketi olma başarısını gösterdi.

Bilindiği üzere; 2008 yılından bu yana her yıl listede yer alan firma, geçtiğimiz yıl içerisinde basım ve kırtasiye iş kollarını ayırarak iki ayrı şirket haline getirmişti. Umur Basım yaşanan bu gelişmeye rağmen yine listede yer almanın gururunu yaşıyor.

Konuyla ilgili Umur Basım yönetimi tarafından yapılan açıklamada, “Başarımızı, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun çözümleri sunmamıza, ürün verimliliğimize ve iş hacmi ne olursa olsun kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışımıza borçluyuz. Sektörün en güçlü satış ve pazarlama ekibine sahibiz. Umur Grubu olarak, 1100 kişilik kocaman bir aileyiz. Grubumuz içerisinde her çalışanımız büyük bir özveri ve uyum içerisinde çalışıyor. Geniş ürün yelpazemiz, teknolojik yatırımlarımız ve nitelikli kadromuz ile bu başarıyı elde ettik. 2008 yılından bu yana her sene olduğu gibi bu yıl da böylesine önemli bir araştırmada yer almaktan gurur duyuyoruz.” denildi.