Untitled-1
Etiket Basımında Dijital Çözümler
Blog Category 8 sene ago Yorum Yapılmamış

Basım sektöründe yaşanan tüm gelişmeleri ve teknolojik yenilikleri takip eden yatırımlarımıza bir yenisini daha ekledik. Makine parkurumuza dahil ettiğimiz Dijital Etiket Baskı Teknolojisi ile tüm acil etiket ihtiyaçlarınıza hızlı çözümler üretiyoruz.
Dijital Etiket Baskı Teknolojimiz, baskıyı lazer kesimle birleştiriyor. Bobin olarak takılan malzeme üzerine CMYK ve Beyaz baskı yapıldıktan sonra makinede bulunan iki adet lazer ile kesim yapılıyor. Kesilen etiketler istenirse dilimleniyor, sıyrılması alınıyor ve bitmiş bir ürün olarak sunuluyor.

Dijital Etiket Baskı Teknolojisi’nin sağladığı avantajlar:
Hız: Baskıya uygun işleriniz aynı gün içerisinde basılır ve etiketleriniz 24 saat içerisinde teslim edilir.

Maliyet: Kağıt firesi, ek hazırlık, bıçak ve klişe yaptırma ihtiyaçlarını ortadan kaldırdığı için düşük ve orta tirajlı işlerinizde maliyet avantajı sağlar. Doğrudan malzeme üzerine baskı yaptığından ön baskı (primer) uygulamasına, baskıdan sonra lak uygulamasına gerek yoktur.

Renk Canlılığı: UV inkjet teknolojisiyle tek geçişte beyaz örtücülüğü ve üstün renk canlılığı sunar. Kullanılan UV mürekkep sayesinde güneş ve diğer dış etkenlere karşı dayanıklı olduğu kanıtlanmıştır.

Değişken Verili Data İşleme: Değişken verili ve değişken QR Code’lu etiketler basılır.