Untitled-1
Pazarlama İletişiminde Ekonomik Çözümler İçin Umur Notes Ürünleri
Blog Category 7 sene ago Yorum Yapılmamış

Klasik promosyon ürünlerinin dışına çıkmak ve kurumsal kimliğini doğru mesajlarla aktarmak isteyen firmalara özel Umur Notes ürünleri sunuyoruz.

 
Pazarlama iletişimi stratejisinin renkli üyeleri not kağıtları, günlük hayatımızın vazgeçilmez görünmez kahramanları arasında yer alıyor ve bir faturanın zamanında ödenmesinden özel günlerin hatırlanmasına, işlerin eksiksiz tamamlanmasından, alışveriş listesinin hazırlanmasına iş ve ev hayatımızı kolaylaştırıyor.

 
Umur Basım olarak, hayatımızın vazgeçilmezi Umur Notes ürünlerini “not kağıtları, bir kağıttan daha fazlasıdır” sloganı ile hazırlıyoruz. Türkiye’de yapışkanlı not kağıdına baskı yapan ilk firma olarak, firmalara özel tasarımları, pastel, neon, floresan serilerindeki geniş renk yelpazesiyle not kağıtlarını, günlük hayatın vazgeçilmezi haline getiriyoruz.

 
Kurumsal kimliği yansıtmada görsel bir rol oynayan yapışkanlı not kâğıtları firmalara ve müşterilerine yaşamı kolaylaştıran çözümler sunuyor. Firmalar, Umur Notes ürünleri sayesinde markalarının müşterileriyle daha sık etkileşime girmesini sağlarken öne çıkarmak istedikleri ürün ya da hizmetleri eğlenceli bir hafıza oyununun parolasına dönüştürebiliyorlar.

 
İnsan sağlığına ve çevreye dost, solventsiz, su bazlı yapışkan kullanılan Umur Notes ürünleri bir yandan firmaların marka bilinirliğini güçlendirmelerine destek olurken diğer yandan da uzman grafik tasarım ekibimizin akılda kalan tasarım ve uygulamaları ile hayatı renklendiriyorlar.

 
Ürün ve hizmetlerini daha geniş kitlelere ulaştırmak isteyen şirketler için alternatif bir araç olarak Notes Ürünleri, marka bilinirliği ya da bir kampanyanın etkisini artıracak güçlü bir uygulama, etkili ve kolay bir çözümdür.