Untitled-1
Yeni ve Ekonomik Sponsorluk Modeli: Islak Mendil SponsorluÄŸu
Blog Category 7 sene ago Yorum Yapılmamış

Umur Basım olarak, ıslak mendil sponsorluğu ile markalara hedef müşterilerine ulaşma imkanı sunuyoruz.

 

İnternet ve mobil teknolojilerin hayatımızın her alanına nüfuz ettiği, “eşyanın interneti”ni tartıştığımız, iş dünyasının stratejilerini 360 derece iletişim ve pazarlama faaliyetlerine endekslediği bir çağdayız. Basılı materyallerden dijital araçlara, web’den mobil uygulamalara pek çok mecra markanızın bilinirliğini en üst seviyeye çıkarma iddiasında. Ne kadar bütünlüklü bir pazarlama iletişimi faaliyetiniz olursa olsun; yapılan araştırmalar gösteriyor ki, esas olan markanızın ne kadar çok tekil kişiye temas ettiği.

Şirketiniz hangi sektörde faaliyet gösterirse göstersin, bir kafe ya da restoranın ıslak mendil sponsoru olarak keyifle yenen sayısız yemeğe markanızla eşlik ederken adınızı, bu yeni ve ekonomik alternatiflerle daha geniş kitlelere ulaştırabilirsiniz.

Pazarlama iletişiminin kendisi küçük etkisi büyük neferlerinden, bir promosyon ürünü olarak hayatımızda geniş bir yere sahip olan ıslak mendil, kullanım alanları ve kişi başına düşen tüketim miktarı düşünüldüğünde markalar için en avantajlı pazarlama araçlarından biri haline geldi.

Markalara özel tasarımla hazırladığımız paketlerde tüketiciye sunulan ıslak mendilleri üretirken uluslararası hijyen ve kalite standartlarını baz alarak farkımızı, baskı kalitesinin yanında sağlığa ve doğaya gösterdiğimiz hassasiyetle de pekiştiriyoruz.