Foto 1
Otel İşletmecilerine Özel Pazarlama Önerisi
Blog Category, Genel 7 sene ago Yorum Yapılmamış

ÇoÄŸu zaman mutlu anlarımıza ev sahipliÄŸi yapar oteller; balayı, doÄŸum günü, çocuklarımızla çıktığımız ilk tatil gibi… Kısaca, oteller hayatımızın tekrar tekrar yaÅŸamak isteyeceÄŸimiz anlarıdır.

Otelinizde misafir ettiğiniz konuklarınız arkalarında kendilerine ait pek çok bilgi bırakıyorlar. Çok değerli olan bu bilgileri kullanarak onlara yaşadıkları mutlu ve keyifli anları hatırlatabilir; otelinize yeniden misafir olmalarını sağlayabilirsiniz. Bu yaklaşımınız hem otelinizi misafirlerinizin gözünde farklı bir konuma taşıyacak hem de küçük bütçeli ama çok etkin bir pazarlama çalışması yapmanızı sağlayacaktır.

Foto 2 Sizin de bildiğiniz gibi, içinde kişisel bir “merhaba” olan her mektup mutluluk ve  keyif taşır, bu yüzden de cevap verme isteği uyandırır. Umur Basım olarak, değişken verili basım yeteneğimizi ve teknolojimizi kullanarak bugüne  kadar otelinizde konaklamış misafirlerinize kişiselleştirilmiş mektuplar  hazırlayabiliriz.

Bize sağlayacağınız müşteri datanızı, içerdiği değişkenlere göre ve sizinle birlikte  belirlediğimiz standartlar doğrultusunda topluca işleyerek adres bilgileri dahil  kişiye özel mektuplar olarak basıyoruz.

ÖrneÄŸin, bize vereceÄŸiniz müşteri bilgileriniz ile balayını otelinizde geçirmiÅŸ  çiftlere evlilik yıldönümleriyle ilgili özel bir davet mektubu hazırlayabilir veya “Sizi ağırlamak bir zevkti.”, “Ne güzel bir yaz tatiliydi.”, “Yeni yaşınızı bizimle kutlamıştınız.” , “Sizi özledik.” gibi farklı konseptlerle kiÅŸiselleÅŸtirilmiÅŸ mektupları oteliniz adına yazabilir, tasarlayabilir ve basabiliriz.