600x240
Neden Umur SipariÅŸ?
Blog Category 7 sene ago Yorum Yapılmamış

 

1. Umur Basım Güvencesi
www.umursiparis.com bir Umur Basım iştirakidir. 26 yıllık deneyimiyle 8 ana ürün grubundan binlerce ürünü hizmetinize sunan Umur Basım, www.umursiparis.com ile ürünlerini online ortamda sizlerle buluşturuyor.

 

2. 8 Farklı Ürün Grubu, Binlerce Ürün
Tüm basım işleriniz için www.umursiparis.com adresini ziyaret edebilir, 8 farklı ürün grubundan binlerce ürününün detaylarını ve fotoğraflarını inceleyebilirsiniz.

 

3. Sorularınıza Anında Yanıt Bulun
www.umursiparis.com adresindeki ürünleri incelerken “Canlı Destek” servisimizi kullanarak ürün hakkında doğrudan bilgi alabilir, basım ihtiyaçlarınıza yönelik sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

 

4. Size Özel Müşteri Temsilcisi
Siz basım işlerinizin detaylarıyla uğraşmayın diye Umur’da özel müşteri temsilciniz her zaman hazır! www.umursiparis.com üzerinden bize ulaşın, basım ihtiyaçlarınız için doğru çözümleri bulmak üzere size özel müşteri temsilcimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçsin.

 

5. Sipariş Şeklinizi Seçin
SipariÅŸleriniz için ‘Teklif Al’ formunu doldurabilir, sizi aramamız için telefon numaranızı bırakabilir ya da 0 850 201 UMUR (8687) Müşteri Ä°letiÅŸim Hattı’nı arayabilirsiniz.